Teenager adoptovaný dvěma lesbami o stejné rodině

Teenager adoptovaný dvěma lesbami o stejné rodině
Projekt Bilerico v minulých dnech zveřejnil reakci studenta střední školy v Holyoke v Massachusetts na slova Johna McCaina, republikánského kandidáta na amerického prezidenta, o tom, že "nevěří na adopce homosexuálů". Alan O’Brien-Myers žije se svými adoptivními matkami a mladším bratrem a ve svém bloggerském příspěvku mimo jiné píše o "stejné rodině":

"Čemu nevěříte? Mnoho gayů a leseb děti adoptuje a vytvářejí báječné, milující rodiny. Moje mámy mě adoptovaly z pěstounské péče, když mi bylo jedenáct. Teď je mi sedmnáct. Svou rodinu mám moc rád. Moje mámy o mě pečují po všech stránkách stejně, jako jiní rodiče pečují o své děti. Máme svoje problémy jako každý jiný, ale nakonec se o sebe postaráme. Věříme si. Nevěříme Johnu McCainovi a dalším politikům, kteří nevnímají realitu amerických rodin. Všechny rodiny netvoří vdané mámy a ženatí tátové a jejich biologické děti. Řadu dětí vychovávají osamělí nebo nesezdaní rodiče, prarodiče, tety a strýcové a další lidé. Tyto rodiny jsou skutečné, protože jejich základem je láska, starost o druhého a odhodlání být spolu v dobrém i ve zlém. (...) Nejde o to, že by naše rodiny byly lepší, ale o to, že jsme v podstatě stejní až na to, že zákony naše rodiny dobře nechrání..."
McCain svůj názor nemění a nadále podobně jako čeští křesťanští demokraté volá po "tradičních rodinných hodnotách", výslovnému odmítnutí adopcí gayů se už ale vyhýbá. Ve zpravodajském pořadu stanice abc na otázku, zda je proti nim, jen odpověděl, že děti v pěstounské péči by měli poznat "hodnoty, které reprezentují dva rodiče, tradiční rodina".


zdroje:
Mombian
Bilerico
McCain na YouTube
Sylva Ficová (2008-07-29 17:05:46)

VSTUP DO DISKUSE (Počet reakcí: 0) » (dnes: 0) 
Část tohoto portálu má inzertní charakter. Zadávání nepravdivých údajů je v rozporu se zákonem.
Provozovatel portálu lesbickykoutek.cz neodpovídá za případné vzniklé škody uživatelů seznamky na tomto serveru.