Módní kampaň s lesbickými matkami

Módní kampaň s lesbickými matkami
Americký návrhář Kenneth Cole se rozhodl oslavit 25. výročí své značky obuvi kampaní pod názvem We All Walk In Different Shoes. Svou pozornost přitom zaměřil na lidi, kteří žijí netradičním způsobem. Vedle paralympioničky Aimee Mullins, zpěvačky a feministky Theo Kogan a dalších sedmi osobností v kampani vystupují i dvě lesbické matky z Miami, Joanna a Nicoletta Tesslerovy s dcerkou Ruthie. Nicoletta je psycholožka se soukromou praxí a specializací na postraumatickou stresovou poruchu a problémy ve vztazích; Joanna pracuje jako makléřka.

Kampaň se objeví v březnových číslech módních časopisů Vogue, Vanity Fair, Lucky, GQ a Men’s Health. Videa z kampaně jsou k dispozici online na stránkách Kennetha Coleae: Joanna a Nicoletta s Ruthie jsou k vidění zde.
Jedna z autorek amerického serveru Mombian k němu trefně poznamenala: "I když tleskám šatům v černé barvě (která skryje bláto, jahodovou marmeládu i horší věci), musím vyjádřit pochybnosti nad těmi botami... Vážně si Cole myslí, že 10cm podpatky jsou to pravé ořechové? (Jo, jasně, Bette a Tina to v nich zvládnou, ale jak často je vidíme s jejich dítětem?) Sama bych si vybrala spíš kecky..."

zdroj:
Mombian
PR NEwswire
Sylva Ficová (2008-03-15 20:33:29)

VSTUP DO DISKUSE (Počet reakcí: 10) » (dnes: 0) 
Část tohoto portálu má inzertní charakter. Zadávání nepravdivých údajů je v rozporu se zákonem.
Provozovatel portálu lesbickykoutek.cz neodpovídá za případné vzniklé škody uživatelů seznamky na tomto serveru.