Vložil/a Nika | 2008-05-28 09:47:34
Coby ne?
Jasně! Rády zodpovíme případné dotazy :o)
Vložil/a AG | 2008-05-27 21:13:02
Jee, Niko!
To zni skvele. Na Vas bych mela spoustu otazek. Muzu Vas obtezovat mailem?
Vložil/a Nika | 2008-05-27 19:09:13
Jsme dvě mámy!
Tak musím přidat svoji trošku do mlýna :o) Máme s partnerkou dva tříleté kluky a od narození fungujeme jako 2 mámy a to i v oslovování (i když z biologického a vlastně i právního hlediska jsme vlastně každá pouze matkou jednoho z nich). Kluci v tom rozhodně chaoz nemají, jen lidé neznalí situace jsou poněkud vyvedeni z míry, když jdu například s klukama do obchodu a oni na mne pokřikují mamííí co žíkala maminka, že máme eště koupit??? Takové situace si opravdu užíváme. A ač děti chodí do vesnické školky - děti i paní učitelky jsou naprosto OK.Holt kluci mají dvě mámy. :o)
Vložil/a SF | 2007-10-16 00:26:49
to Štěpánka:
u vás se tlak exmanželů asi násobil; my jsme zažívaly konstantní manipulaci a emoční vydírání jako vy a praktická kooperace po rozvodu veškerá žádná.. jinak myslím, že i když se Vaše dcera rozhodla zůstat s otcem, můžete být na ní i pyšná - už to, že se sama odhodlala jít za psycholožkou, naznačuje, že věc sama řešila, nějak se k tomu postavila a z toho, co píšete, mám pocit, že máte vlastně normální vztah... víc se rozepíšu v mailu - i k těm právním věcem.
Vložil/a Štěpánka | 2007-10-15 19:55:31
pro SF
Přítelkyně má dceru 7 a syna 14 let a s tím byl problém.Ignoroval mě,nechtěl o mě ani slyšet.Pak, že s námi pojede na vandr to bylo až po půl roce známosti a tam to byla pro mě muka..pořád mě vůbec nebral.Až další vandr, kdy jsme jeli bez přátel tak mě začal brát a teď jsme v pohodě, ale ještě to pořád není ono.Jeho otec mu to totiž tenkrát v opilosti nasolil pěkně zostra o našem vztahu s jeho mámou.Malá to ještě moc nepobrala, ale chápe mě jako kamarádku, která si dá s mámou pusu.Já mám 2 dcery 8 a 14 let.Ta starší to od svého otce dostala přesně tak jako přítelkyně syn,byla na tom tam, že vyhledala školní psycholožku a ta jí dost pomohla.Přesto zůstala s otcem, ale mou přítelkyni bere v pohodě.Mladší dcera je v mé péči a bere to taky v pohodě.Děti se navzájem znají a vychází spolu.Sestěhování zatím není možné, neb nemáme kde být..je nás moc.Ale až jednou to vyjde tak bude u nás pěkně rušno :_))jsme velká rodinka!!:-))
Vložil/a SF | 2007-10-15 15:24:59
to Štěpánka:
to musíte mít doma živo!-) můžu se zeptat, jak dlouho trvalo "dlouho"? jinak vám držíme pěsti!
Vložil/a Štěpánka | 2007-10-15 15:18:33
jméno
My to máme jednoduchý..nebo složitější??Obě jsme byly vdané a každá máme dvě děti.Dlouho trvalo než to všechno vstřebaly a přijaly,ale teď je vše v pohodě a oslovují nás jmény.:-))
Vložil/a AG | 2007-10-14 22:00:38
Vy se mate!!!
Ze mate malou holcicku-))
Jinak diky za podporu!
Vložil/a jana | 2007-10-12 20:31:45
jméno
Ahoj, i my to máme podobně;-) Partnerka má holčičku a já jsem pro ní už 4 roky Janča. Docela to funguje a je to pro ní zaím jednodušší, protože nevím, jak by v první třídě vysvětlovala, že má 2 maminky;-)
jinak super stránky a včera super projev v telce


Nový příspěvek

kod Opište znaky z obrázku
Pokud vám dojdou slova, jsou k dispizici emotikony. Používejte je, prosím, střízlivě.
Poznámka: provozovatelky serveru lesbickykoutek.cz nejsou odpovědné za obsah příspěvků ostatních uživatelů.
 
Část tohoto portálu má inzertní charakter. Zadávání nepravdivých údajů je v rozporu se zákonem.
Provozovatel portálu lesbickykoutek.cz neodpovídá za případné vzniklé škody uživatelů seznamky na tomto serveru.