Diskuse k článku: A to je vždycky lepší!

Vložil/a Marie | 2010-06-27 23:02:49
vzkaz pro Jana
Jane, Ty máš určitě nesmrtelný mozek! - Kde nic není, ani smrt nebere.
Vložil/a Anka | 2010-06-21 22:29:48
Paradox (RE Jan)
Jane! Diky za zprijemneni vecera kurioznim prispevkem 1.gif Pokud byl sepisovanej ciste pro drbnu, tak je to pro me pocta - takovy usili!!! 1.gif 1.gif 1.gif

Jinak jsem to ale nedocatla cele, dosla jsem k tomu, ze jsou L-G paradoxem a jsem spokojena!!
Je to pro me lichotka, ze JSEM PARADOX -))) To se mi fakt hroze libi!!! 7.gif 1.gif 7.gif
Vložil/a VaA | 2010-06-20 22:59:59
pan chytrej
Ten článek od pana CHYTRÉHO Jana je sice dlouhej jak Lovosice, ale nemá hlavu ani patu. Jenom doufáme, že sám není otcem, neboť množení této jeho genetické informace by byla terpve katastrofa pro naší planetu.
Vložil/a kočka | 2010-06-20 22:08:51
OMG
Jsem nevěděla, že Svědci Jehovovi můžou používat internet:-D to jsou názory, že by jeden blil!
Vložil/a Jan | 2010-06-20 14:39:52
Rodičovské nerodičovství
V živočišném druhu, ve kterém vznikne vnitřní defekt, vznikají zákonitě i další paradoxy a to v celém spektru.

Především v oblasti vývoje dětí.
Vznik rodiny je určen a to geneticky jako výsledná genofondu Života(věd.pojem pro genetický prvek, který určuje vše v oblasti života, včetně toho, že život je životem, tzn. jeho existenci, podstatu, ale i mechanismus a i strukturu)kde je uložena informace o:
p l a t n é m vzniku a vývoji rodiny.
To aby potom byli všichni generačním řetězcem úplně normální, především v oblasti inteligence, což je pro formu života životně důležité. L/g jsou v tomto živočišném druhu paradoxem a to v celém spektru a svým mechanismem toto posilují a zdokonalují, což se především promítá nejen do mechanismu života formy života, ale i do vzniku:
m u t a n t ů, kteří z těchto vzejdou a jsou zdrojem dalších negativ ve formě života, včetně poškození imunitního systému(ale i neplodnosti), které generačním řetězcem potom prostupuje formu života, aniž si toho všimne, ale zpozoruje to, jakmile již vznikne početná populace mutantů. To již začíná vnitřní degenerativní proces ve formě života, což se potom promítá i do inteligence formy života, která neřeší příčinu(viz L/g a jejich nelogické populační svazky, ze kterých vzejdou děti), ale hokusy pokusy "řeší" výslednou, čímž se degenerativní proces generačním řetězcem zdokonaluje a forma života se stane generačním řetězcem...nemocná, extrémním zmutováním. První příznaky jsou již viditelné, ale nikoliv pro pseudoodborníky a pavědce z vymyšlených fakult, plných hokusářů pokusářů-teoretiků.
Vědění je dáno.
A vědec(skutečný-viz tzv. geniální)nikdy nemá teorie, jako nástroj pro hokusy pokusy, nepracuje s nimi, protože tyto jsou produktem neznalosti podstaty věci a výsledná zcela zmateného laika, obecně nebezpečného hokusáře pokusáře, který se plete tam, kde nemá žádné místo a ani právo(viz politik a podobný hmyz).A pokud jsou v to započítání paradoxní L/g, zmatení nejen v sobě, ale i v realitě(viz přirozený pár, který je Zákonem), taky plní teorií o "rodině" a "výchově" dětí, tak budoucnost tohoto živočišného druhu je již určena!
Již je to vidět i pro slepého.
Takže adopce dětí?
NIKDY!
I to by bylo špatně a opět velice negativně by se to promítlo do živočišného druhu(což se již děje).
Umělé oplodnění?
NO TO UŽ VŮBEC NE!
Přímé oplodnění výběrem protějšku?
...opět špatně.
Z hlediska genetické struktury živočišné formy Člověk(tzn. zákonné podoby, která je jediná platná a určující a zaručuje zdravý stav formy života)je nejdříve nutné opravit paradox(viz L/g) a to na celé planetě(nejlépe najednou, aby se to necouralo do nekonečna jejich další výrobou)a tím vzniknou již podmínky pro zdravou podobu formy života. Oprava L/g do platné podoby není vůbec náročná, protože vše, co je na bázi genofondu Života je opravitelné během života, někdy dokonce okamžitě a pouze to, co je na bázi DNA, se opravuje generačním řetězcem).
Takže vzhledem k tomu, že jsem vědec, tak v žádném případě nedoporučuji nic z toho, co je na tomto serveru omíláno jako jako řešení, jako "právní norma", protože jediná právní norma je dána a to pojmem: zdravý stav! A ne z nemocného stavu dělat "normu"!
Jenže tam, kde je další nemocný(viz politik), tak pochopitelně vznikají kvalitní podmínky pro celou nemocnou formu života!
Právě proto má takovou budoucnost jakou má...přesněji: O jakou si říká právě tím, co dělá...
Klaus se vždy mýlí, ale v jednom měl pravdu:
Budoucnost je v oblasti sci-fi.
A to nejméně deseti způsoby, kdy jeden z nich vytvářejí zcela zmatené lesbičky a homosexuálové...
Být paradoxem neznamená být normou. Paradox není norma, ale protipól normy,negativum, nemocná podoba, dle Zákona o zdravé podobě. Ten je jediný určující a ne politik, lesbička či homosexuál.
Kdepak, ti právě vybočili z právní normy o zdravém jedinci ve formě života.
Podle toho je taky budoucnost.
Takže na co děti, když žádnou budoucnost nemají?
Namají ji žádnou, vědecky dokázáno...
A aby se to změnilo, musela by na planetě být zdravá forma života - a to v celém spektru, zdravá především v oblasti inteligence, což L/g a politici nikdy nevytvoří...
Tato forma života, jako forma života Nejvyššího řádu a současně i jako nejstarší forma života této planety, má určeny(geneticky) trvalé páry, přirozené páry, jako základ stability formy života, což bylo platné do doby, ve velmi daleké minulosti, než se personál této planety zbláznil.
Potom už tady bylo vše, jenom ne normální stav. Což ostatně trvá dodnes a právě proto bude i nenormální finále, protože nenormální mají vize a teorie vzdálené nejen realitě, ale mnohdy i rozumu a potom se diví, že realita jejich vize a teorie zrušila, mnohdy i s tvůrci (vzdělaných podvodníků -všeho druhu- z vymyšlených fakult).
Vědění je dáno...
Geneticky.
Tak jako je geneticky dáno i mnoho jiných věcí, včetně...jak již bylo uvedeno, trvalých párů.
Ale aby opět vznikly, tak musí zaniknout paradox ve formě
života!
Paradox totiž vytváří paradoxy a to i v oblasti života a pokud paradox překročí generační řetězec, zakoření se jako údajná "norma" tak tato údajná norma je základem zničení formy života jako nemocný prvek, který generačním řetězcem vytvoří...pokračování sebe sama, ale v hojném množství a vzniká paradox paradoxů extrémním zmutováním a...
Začátek konce!
Je tomu tak.
Řešení však existuje, ale nesmí je "řešit" lesbička, homosexuál, politik, a už vůbec ne zcela zmatený právník či vzdělaný podvodník!
Řešení(ze Zákona) vždy realisuje vědec, protože ten...VÍ!
A ne aby hokusář pokusář, plný teorií blábolil nesmysly, potom aplikoval ty své naivní, mnohdy obecně nebezpečné hokusy pokusy a zdokonaloval problém dalšími deviacemi, problémy, nemocnými!
Ale tyto hovada si na to pořád zosobují právo!
A potom se diví, když je forma života, na základě pudu sebezáchovy, zašlape do planety(viz politik a jeho, pouze jeho "vzdělaní odborníci", ale nikoliv vědci).
Také deviace, ale v oblasti vědění!
Takže řešení(a bezbolestné)existuje, ale...není zájem cokoliv řešit, pouze oznámit, jak to vše dopadne.
To aby se potom nikdo nedivil!
Hlavně politici, L/g a jejich "vzdělaní podvodníci" s papírem na hlavu z vymyšlených "fakult" hokusářů pokusářů, teoretiků...
Takže řešení existuje a je známo již víc jak 20 let, ale jak již bylo uvedeno, je absolutní nezájem na této planetě cokoliv řešit.
A o to není zájem.
Pokud budou určující politici...
Inteligenční hnůj této planety, podvodníci jeden vedle druhého i v oblasti vědění!
Prý na řešení mají mandát!
Tak mají možnost "řešit", když se trestnou činností na to "řešení" tlačili, a již to jejich "řešení" je vidět, oblbujíc všechny a všude.
Takže s tímto panoptikem nikdo, kdo má všech pět pohromadě, nechce mít nic společného a pro vědce(skutečné) to platí dvakrát. My jsme se vědci narodili(viz tzv. geniální) a aby nějaký dementní, vyumělkovaný inteligenční hnůj z vymyšlených "fakult", s drzostí, sobě vlastní, se prosazoval jako určující, tak klidně, proč ne, ale v žádném případě vědci(skuteční)už nebudou z toho nic opravovat a s potěšením se budeme dívat jak všichni(na celé planetě) jdete k čertu!
A to doslova a do písmene!
Máte přesně to, co si zasloužíte a o co jste si řekli!
A když nemocní si zosobují právo na to, aby jejich nemoc byla normou!...
Tak i dítě pochopí jaká je výsledná!
Ale nikoliv jedinec s duševní poruchou:
Ztráta vnímání reality!
Nemoc, která se projevuje paradoxy jako výsledná paradoxního(nemocného)myšlení jedince s p o š k o z e n o u identitou.
Tragédie této planety, která vznikla před mnoha tisíci lety jako výsledná vnějšího zásahu do veškerého života této planety a vznikla...planeta Bláznů.
Plná vizí a teorií...bláznů.
Takže "řešte", je to docela legrace vás všechny(nejenom v této zemi)sledovat jak si kopete hrob.A o tom to právě je...
Není zájem cokoliv řešit.
jenom pouze oznámit, že:
Opět špatná cesta!
A na tu správnou nikdy nepřijdete, protože klíč je v opravě vnitřního defektu ve formě života a to na celé planetě!
Musí se to udělat najednou, aby nebyl překročen generační řetězec.
To by opět bylo špatně...
Takže na co chcete děti? Na hraní?
Kupte si panenky, plyšové medvídky a s nimi si můžete hrát. Děti nejsou na hraní...
Dokud nebudete v pořádku(všichni)...NESMÍTE mít děti!
Jinak vytvoříte zmetek...a zmetek zase zmetek, ale dokonalejší a ten vytvoří zase zmetek, ale ještě víc dokonalejší a tím generačním řetězcem počet zmetků narůstá, zatím nepozorovatelně, potom už viditelně(viz L/g, ale i politici a podobný hmyz)a...
Negativní mutační změny začnou prorůstat formu života jako paradox, který vytvoří paradox paradoxů, který je extrémní a hlavně není životaschopný a...
Výsledek je tím určen!
Takže "řešte", alespoň bude nějaké kino a zadarmo!
Takže tolik oznámení o budoucnosti, kterou tvoříte!Vložil/a helča | 2010-05-17 16:35:22
máte slovo
Také jsem tento pořad shlédla a bylo mi z toho na zvracení:/
Vložil/a Miri | 2010-05-15 13:51:58
...
Viděla jsem celý pořad Máte slovo, ve kterém figurovala poslankyně Šojdrová a dodnes mi to nedá spát. Nechápu, jak je možné, že i přesto všechno, co vypustila z úst, jí stále mnoho lidí fandí. A také jsem už viděla mnoho zanedbaných dětí, nešťastných, vyrůstajících v rodinách alkoholiků, kteří je bijí, zneužívají apod. Přesně to má být standartní model rodiny? Když vidím takovou rodinu v MHD, chce se mi zakročit. Domácí násilí je v pořádku? Asi ano, když to říká Šojdrová a s ní většina zaslepených oveček. Vůbec jí nejde o dobro dětí, ale o svou reputaci v předvolebním období.


Nový příspěvek

kod Opište znaky z obrázku
Pokud vám dojdou slova, jsou k dispizici emotikony. Používejte je, prosím, střízlivě.
Poznámka: provozovatelky serveru lesbickykoutek.cz nejsou odpovědné za obsah příspěvků ostatních uživatelů.
 
Část tohoto portálu má inzertní charakter. Zadávání nepravdivých údajů je v rozporu se zákonem.
Provozovatel portálu lesbickykoutek.cz neodpovídá za případné vzniklé škody uživatelů seznamky na tomto serveru.