Vložil/a Soňa | 2010-02-25 16:25:57
Právo znát otce
To právo znát otce je i v reálném světě pomyslné. Tam také nemá dítě nijak právně zajištěno, že bude znát v každém případě otce. To nás chce stát raději nutit, abychom se oddávaly rizikovovému sexu s náhodnými milenci jen, abychom měly vytoužené dítě? Některé na to možná žaludek mají, ale jiné ne a proč ty, by neměly mít šanci stát se dobrými matkami? Je spousta asociálů, sociopatů atd., kteří to právo mají jen proto, že žijí v páru!? Ale to je přípustné. Když už tedy chtějí zajistit 100% práva dětí na rodinu, na otce, na tradiční hodnoty, na zdravé prostředí pro výchovu a vývoj, tak by asi měli uzákonit něco v tom smyslu, než bude dítě počato v páru, musí se nejdříve zjistit, komu se to vlastně narodí a jestli je i ten pár toto všechno schopen zajistit! Vždyť to jsou všechno tak relativní věci a pojmy, že se to nedá ani v páru nikdy dodržet! Tak proč by páry měly mít větší práva???
Vložil/a katka | 2008-11-24 16:18:20
nevim
S pritelem jsme se snazili o miminko 4 roky.Z toho 3 roky jsme chodily na ruzna vysetreni,posledni rok jsem chodila na inseminace-neuspesne.Jenze nezjistily duvod,oba jsme zdravy,tak me na umely naposlaly.Pritel zemrel,a nechci jineho muze,jen dite.Souhlasim,aby to schvalily.
Vložil/a AG | 2008-04-11 12:13:07
nojo,
muzeme podekovat pokryteckym strazcum "tradicnich" hodnot.
Vložil/a bezejmenna | 2008-04-10 22:16:41
Ach jo...
Je to smutné... Byla jsem sice skeptická, přesto jsem doufala, že se ledy pohnou. Už nejsem nejmladší a je mi opravdu smutno z toho, že je stát nepřítelem mého rodičovství... Že musím dál vymýšlet bůhví co, abych se jednou dočkala dítěte. Je to k uzoufání, k vzteku, ponižující...
Vložil/a sf | 2008-04-09 10:37:00
v článku píšou
"párům", což by bylo právě dobrý (i lesbopárům), ale určitě myslí hetero.. no co se dalo čekat jinýho 9.gif
Vložil/a AG | 2008-04-09 09:05:43
Zazdeno lidovci
dle ocekavani.


Nový příspěvek

kod Opište znaky z obrázku
Pokud vám dojdou slova, jsou k dispizici emotikony. Používejte je, prosím, střízlivě.
Poznámka: provozovatelky serveru lesbickykoutek.cz nejsou odpovědné za obsah příspěvků ostatních uživatelů.
 
Část tohoto portálu má inzertní charakter. Zadávání nepravdivých údajů je v rozporu se zákonem.
Provozovatel portálu lesbickykoutek.cz neodpovídá za případné vzniklé škody uživatelů seznamky na tomto serveru.